Asistent medical chirurgie - Spital Medicover

Experienta ta profesionala este de minim 1 an pe o pozitie similara in spital de stat/ privat? Ai abilitatea de a gestiona informatii si situatii de criza in mod independent si responsabil? Este profilul pe care noi il cautam pentru colegii nostri!

Responsabilitati:

  • Asiguri servicii de ingrijiri generale de sanatate, de natura preventiva, curativa si de recuperare;
  • Efectuezi tratamentul si procedurile, conform prescriptiei scrise a medicului;
  • Asisti si efectuezi pansamente plagi de orice tip;
  • Supraveghezi pacientul cu internare continua pe diverse afectiuni: interne, OG, interventii chirurgicale (ortopedie, chirurgie generala, estetica, ORL, ginecologica, bariatrica);
  • Monitorizezi functiile vitale: TA, puls, respiratii;
  • Recoltezi produse biologice;
  • Verifici si asiguri igiena pacientilor

Oferta:

  • Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;
  • Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
  • Programe de training specializate;
  • Participarea la diferite congrese/conferinte medicale;
  • Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;
  • Program de lucru flexibil;
  • Pachet complex de beneficii medicale
Data publicării 07.11.2019