Operator Call Center – Spital Medicover Bucuresti

In Medicover, principala preocupare este grija fata de sanatatea pacientilor. De aceea, investim in permanenta in oameni si echipamente, avand ca obiectiv major imbunatatirea calitatii vietii pacientilor.

Ce iti oferim?

  • Un mediu de lucru profesionist, in care am integrat experienta noastra internationala de mai bine de 23 de ani
  • O cultura organizationala care incurajeaza excelenta, leadershipul si inovatia
  • Echipe multidisplinare, care sa te ajute sa evoluezi personal si personal
  • Participarea la conferinte si la training-uri de specialitate

Responsabilitati:

  • Oferi informatii despre serviciile spitalului si modalitatea de accesare (preturi, tipuri de investigatii, sectii si specialitati, program medici etc);
  • Programezi clientilor la consultatii si investigatiile medicale;
  • Preiei si directionezi apeluri telefonice de la clienti;
  • Oferi informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea anterioara necesara in vederea efectuarii diferitelor investigatii medicale;
  • Asiguri suportul administrativ in vederea solutionarii solicitarilor clientilor.

Ce cautam la noul nostru coleg?

  • Disponbilitate pentru program de lucru full time, in ture (L-V 08.00-16.00; 10.00-18.00; 12.00-20.00);
  • Disponibilitate de lucru in zona de Nord a Capitalei;
  • Studii medii finalizate;
  • Experienta de lucru cu clientii si orientare catre client;
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte medii de utilizare a calculatorului – internet, aplicatiile Word, Excel;
  • Limba engleza – nivel mediu.

Esti omul de care avem nevoie? Trimite CV-ul la adresa recrutare@medicover.ro si te sunam sa discutam despre cum vom putea colabora.

Te asteptam cu bratele deschise in marea familie Medicover!

Data publicării 17.04.2019